Parima kasutajakogemuse tagamiseks kasutab see veebileht küpsiseid. Privaatsustingimused.
OK
ThinkingAhead logo

Viime kokku talendid
neid otsivate ettevõtetega.
Leiame tulemusi toova talendi
või sobivaima tööandja!
Müügivaldkonna eksperdid
  • Müügivaldkonnas värbamisel on oluline hinnata müügiinimese oskusi. Pole olemas halbu müügiinimesi, vaid erinevad keskkonnad, kus nad hästi hakkama saavad. Olen tegutsenud müügivaldkonnas üle 15 aasta ning oman teadmisi, kuidas müügiinimesi kvalifitseerida ja leida neile sobiv keskkond.
    Priit Suitslepp
  • Müügialasel värbamisel on hästi oluline mõista, et kaks müügipositsiooni, nagu ka kaks müügiinimest, pole alati sarnased. Soov leida lihtsalt keegi ,,kellel silmad säravad'' ja ,,kui visatakse uksest välja läheb aknast sisse'' kõlab küll põnevalt, kuid pole parim alus kandidaatide kvalifitseerimisel.
    Olen müügialal töötanud alates 2007. aastast, müünud nii teenust kui toodet, nii era- kui ärikliendile, nii Eesti turul kui ka globaalsel turul. Tänu sellele oskan nõustada ettevõtteid otsitava positsiooni profiili paika panemisel ning samas ka eristada ühe müügiinimese tugevusi, nõrkusi ja sobivust teise omast.
    Raul Krebs
Värbame müügivaldkonnas erinevaid positsioone:
müügijuht, müügikonsultant, tegevjuhi abi, müügiinsener, müügiesindaja, müügiassistent, suurkliendihaldur, müügidirektor, äriarendusjuht, B2B müügijuht, tegevdirektor, müügispetsialist, ärikliendihaldur, müügitiimi juht, professionaalne müügi- ja juhtimistreener, e-makselahenduste partnersuhete juht


Varasemad koostööpartnerid: